Klasyczny dom z duszą i ogromnym ogrodem - Hajnówk

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
419 000,00 PLN , Pow. 133 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
133 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Hajnówka , Targowa
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
2
Numer oferty:
420116
Powierzchnia działki:
2 587 m2
Cena za m2:
3 150,38 PLN

Klasyczny dom z duszą i ogromnym ogrodem - Hajnówka, ul. Targowa

Przestronny, solidny dom wolnostojący z lat 80., położony na imponującej działce w sercu Hajnówki - bramy do Puszczy Białowieskiej. Idealna propozycja dla osób szukających bazy do własnej aranżacji, ceniących spokój oraz bliskość natury.

Dom o powierzchni 133 m² oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń rozłożony na dwóch piętrach, uzupełniony o pełne podpiwniczenie. Nieruchomość wybudowana w technologii tradycyjnej, z zamontowaną nowoczesną stolarką okienną PCV.

Rozkład pomieszczeń:

Parter - Strefa dzienna:
* Duży, słoneczny salon z wyjściem na balkon - idealny na rodzinne spotkania.
* Oddzielna, ustawna kuchnia.
* Łazienka oraz hall.

Piętro - Strefa prywatna:
* Trzy komfortowe sypialnie, zapewniające spokój i prywatność.
* Druga łazienka.

Piwnica - Zaplecze gospodarcze:
* Kotłownia z nowoczesnym, ekologicznym piecem na pelet z podajnikiem.
* Skład opału oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.
* Przestronny warsztat - raj dla majsterkowicza.

Działka i ogród - Twój prywatny azyl:
Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowo dużą, prostokątną działką o powierzchni ponad 2500 m². To rzadkość w miejskiej zabudowie, dająca ogromne możliwości aranżacyjne (basen, altana, własny warzywnik).

* Starodrzew: Na działce rosną majestatyczne lipy, sosny i świerki, które tworzą niepowtarzalny mikroklimat i zapewniają naturalny cień.
* Prywatność: Duża przestrzeń gwarantuje dystans od sąsiadów i ciszę.

Standard i media:

* Stan: Do remontu - co pozwala na całkowite dostosowanie wnętrz do własnych potrzeb i gustu.