Dom wolnostojący w Horodnianach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 769 000,00 PLN , Pow. 189 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
189 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Horodniany
Rok budowy:
2015
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
121390
Powierzchnia działki:
1 006 m2
Cena za m2:
9 359,79 PLN
* Blisko Białegostoku * Dom bez skosów z dwustanowiskowym garażem *

Dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2015 roku, zamieszkały od 2016 roku.

Nieruchomość na działce o powierzchni 1006m2 w miejscowości Horodniany, gm. Juchnowiec Kościelny.

Kilka minut od Białegostoku i kilka kroków od lasu Turczyńskiego, gdzie aktywnie można spędzić czas.

Na powierzchni użytkowej 155 m2 znajdują się:
Parter:
- salon (31m2)
- kuchnia (11m2)
- jadalnia - otwarta (10m2)
- łazienka (4m2)
- wiatrołap (4 m2)
- kotłownia (8m2)
- duży taras (40m2)
Dodatkowo garaż dwustanowiskowy (34m2).

Piętro:
- sypialnia (19m2 + garderoba 3m2)
- sypialnia (18m2)
- sypialnia (13m2)
- łazienka (7m2)
- korytarz (9m2)
Dodatkowo poddasze nieużytkowe.

Okna trzyszybowe, wychodzące na cztery strony świata.

Technologia budowy: ściany fundamentowe murowane, ściany zew. - porotherm 25cm, ściany działowe - bloczki 12cm, ściany i podłogi ocieplone styropianem; dach wielospadowy - dachówka ceramiczna.

Standard wykończenia: Ściany - gładzie gipsowe; podłogi - panele klejone, gres; ogrzewanie - gazowe, podłogowe + grzejniki; Instalacja zmiękczająca wodę; Kominek na drewno; Okna trzyszybowe; Schody drewniane dębowe olejowane; Wysokość pomieszczeń około 260cm.

Kuchnia i zabudowy stałe wykonane przez stolarza. Na zewnątrz nawadnianie ogrodu i miejsce na dwa auta przed bramą garażową. Brama garażowa otwierana z pilota. Ogrodzenie murowane i stalowe. Cała posesja ogrodzona.

Wyposażenie oferowane w cenie: Meble w zabudowie. Meble ruchome i do uzgodnienia.