Wykończone, w nowym bloku, parter z ogródkiem

Mieszkanie na sprzedaż
696 800,00 PLN , Pow. 57,78 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,78 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Białystok Bema , Depowa
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
740448
Cena za m2:
12 059,54 PLN
Trzypokojowe, wykończone mieszkanie z tarasem.

Narożne mieszkanie w Białymstoku, os. Bema - ul. Depowa 9G - najnowszy blok. 

Usytuowane na parterze w niskim bloku z 2023 roku.

Na powierzchni 57,78m2 znajdują się:
- salon (15m2)
- dwie oddzielne sypialnie (11m2, 8m2)
- kuchnia (9m2)
- łazienka z WC
- korytarz

Do mieszkania przynależy ogrodzony taras oraz komórka lokatorska o pow. 6m2. Parking blisko klatki.

Okna i ogród wychodzą na południe i zachód.

W mieszkaniu zostaną zabudowy stałe.

Standard wykończenia: ściany - gładzie gipsowe, glazura; podłogi - panele ; okna - trzyszybowe pcv; drzwi - antywłamaniowe.

Komunikacja: linie autobusowe nr 2, 6, 8, 11, 17, 19, 23, 28.

Rekreacja: plac zabaw, boisko, nowo powstały skwer, ścieżki rowerowe, tereny zielone, rowery i hulajnogi miejskie, siłownia, galerie handlowe.

Usługi: bank, fryzjer, pizzeria, przychodnia, szkoła, galerie handlowe, siłownia, restauracja.

Wokół bloku miejsca postojowe dla mieszkańców.

Masz na sprzedaż swoją nieruchomość? Zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail