Nowe, trzypokojowe, gotowe do odbioru.

Mieszkanie na sprzedaż
612 490,00 PLN , Pow. 53,26 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53,26 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Białystok Centrum , Proletariacka
Rok budowy:
2025
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
758866
Cena za m2:
11 500,00 PLN
Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Powierzchnia: 53,26 m2
Lokalizacja: centrum Białegostoku - ul. Proletariacka 19.
Piętro: Które wolisz - dostępne mieszkania o tym metrażu na każdym piętrze!

W skład mieszkania wchodzi:
Salon z aneksem kuchennym
dwie sypialnie
łazienka z WC
korytarz
Dodatkowo na parterze taras o pow. 89,20m2. Na wyższych piętrach balkon.

Wysoki standard budynku - instalacje elektryczne trójfazowe, cichobieżna winda, wideodomofony.

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Przy bloku miejsca postojowe dla mieszkańców.

Komunikacja: linie autobusowe nr  15, 22, 27, 100, 107.

Rekreacja: plac zabaw, boisko, nowo powstały skwer, ścieżki rowerowe, tereny zielone, rowery i hulajnogi miejskie, siłownia, galerie handlowe.

Usługi: bank, fryzjer, pizzeria, przychodnia, szkoła, galerie handlowe, siłownia, restauracja.
Nieprawidłowy adres E-mail